Jídelní lístek   

O nás

Máme za sebou bohatou historii od roku 1969, ale důležitější je pro nás současnost.
Chceme, abyste se u nás cítili dobře – v každý moment, kdy u nás jste. Ať už přijdete na oběd do restaurace,
na koncert do klubu, nebo "na jedno" na zahrádku. Pilně a svědomitě na tom pracujeme každý den v týdnu.
 
Jsme slavní jako Beatles, ale ještě jsme se nerozpadli.
The Beatles kdysi šokovali svět prohlášením, že jsou slavnější než Ježíš Kristus. Stalo se to mimochodem jen pár let před založením Šelepky. My se pyšníme tím, že jsme (ne v globálním měřítku, ale aspoň v Brně) slavní jako liverpoolská čtveřice, a jen litujeme toho, že jsme ji nestihli pozvat k nám na koncert, protože se ani ne rok po našem otevření rozpadla.
 
Milujeme kvalitní gastronomii a profesionální servis a nesnášíme kompromisy.
Vaříme tradiční českou kuchyni v moderním pojetí. To znamená z lokálních, čerstvých a sezonních surovin, bez použití zbytečné "kuchyňské chemie". Našimi dodavateli jsou přednostně lokální zemědělci. Tradiční jídla umíme připravit i pro osoby s potravinovými alergiemi – zkoušeli jste už naši bezlepkovou svíčkovou? S radostí pro vás vymýšlíme řadu sezonních menu, zveme si na hostování kuchaře ze spřátelených podniků a kvalitní jídlo jako součást moderního životního stylu propagujeme i s pomocí kurzů vaření a pečení. K tomu čepujeme brněnské pivo a servírujeme moravská vína.

Vznikli jsme jako hudební klub, ale nyní máme díky rekonstrukci mnohem více možností využití pro naše klubové prostory.
Máme multifunkční prostor a nebojíme se ho použít. Koncerty, konference, promítání, meetingy, prezentace, workshopy, kurzy, semináře nebo třeba svatby – to vše je u nás možné. Proto se ani vy nebojte a pokud plánujete nějakou akci, napište nám.


Adresa:
 Šelepova 1, Brno
 Otevírací doba:
 PO-SO 11-24
 NE      11-23
Provozovatel:
 Bensen s.r.o.
 Běhounská 22, Brno
 IČ: 27695450
 DIČ: CZ27695450
Administrátor webu:
 Impnet s.r.o.
 Šimáčkova 137, Brno 
Bensen s.r.o.:
 vedená u rejstříkového soudu
 v Brně pod spisovou značkou C 52688

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.>